Pracodawcy dla NGO

Wespół z Fundacją Training Projects ciepło namawiamy do udziału w programie „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach naszego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wylosować całkowicie darmowe kursy zawodowe – jako nagrodę w rewanżu za świadczoną przez ich firmę dobroczynność. Do tej pory treningi rozlosowano wśród dziesięciu firm – co miesiąc wylosowywana jest kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybierac miejsce ralizacji kursu, preferowaną dla siebie datę, a co najważniejsze – temat kursu. Paleta opcji jest spora: od komunikacji i współpracy, przez myślenie strategiczne albo negocjecje czy obsługę klienta, po spotkania integracyjno – motywacyjne.

W przeszłości z naszego wsparcia skorzystali: Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), Fundacja Inicjatyw Lokalnych, Centrum Kształcenia Specjalistycznego Polskiej Korporacji Biznesu POLBI Sp.z o.o., Office MK Mirosław Krętkowski Informatyczne Centrum Szkoleniowe.

Wspierane kampanie: Łączymy pokolenia. zintegrowane działania na rzecz osób starszych w powiecie braniewskim., INŻYNIER JUTRA – program doradczo – szkoleniowy dla kadry technicznej Dolnego Śląska, Czas na seniorów w gminie Kałuszyn, Podwyższenie umiejetności zawodowych pracujących osób po 45 roku życia z terenu powiatu wejherowskiego., Akademia Seniora w Nowym Mieście Lubawskim

Szkolenia dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym programie charytatywnym prowadzimy w obiektach kongresowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Biały Poemat w Bieszczadach i Okragły Dom w OławieOpolu.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest instytucja szkoleniowa Szkoła Huma Resources z Łodzi. Jest to ekspert w dziedzinie gier szkoleniowych, wydarzeń team building i niektórych szkoleń menedżerskich. W konsorcjum proponujemy wszystkim zainteresowanym następujące narzędzia:

– Interaktywne gry biznesowe z zakresu kierowania projektami, myślenia makroekonomicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, LEAN manufacturing a także podejmowania decyzji

– spotkania integracyjny o intensywnie szkoleniowym zabarwieniu – fabuły uczące kompetencje z zakresu pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy kształtowania relacji międzyludzkich.

– Szkolenia menedżerskie z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako współpracownik tej instytucji gwarantujemy upust na powyższe usługi – 30% dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo chętnie zaproponujemy na życzenie mentoring podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.