Licencjonowane szkolenia firmowe

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Sylwia Duraj. Wspólnie z ekipą trenerów realizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla przedsiebiorców, a także kursy weekendowe dla uczniów . Nasze wielokulturowe spotkania przygotują Ciebie i Twoich pracowników, czy rodzinę na wyjazdy migracyjne w innym kraju.

Już podczas studiów zainteresowałam się dość mocno tematyką związaną z HR, dzięki czemu znalazłam interesujące zatrudnienie w jednej z agencji która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Dalsze firmy to kolejny bagaż doświadczeń, a także coraz to nowe punkty, które można wpisać do CV. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych zajmowałam się na przykład procesami rekrutacji na różnego rodzaju wakaty, a oprócz tego zarządzaniem programami motywacyjnymi. Na dzień dzisiejszy współpracuję z paroma szkołami w charakterze eksperta HR.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia posiadane umiejętności fachowe podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki tej decyzji mogę wreszcie samodzielnie prowadzić szkolenia z mojej ulubionej dziedziny z zagadnień związanych z rekrutacją, które również obejmują tematykę związaną z prawem. Jednym z najbardziej inspirujących wyzwań w mojej karierze były warsztaty z obszaru employer brandingu, jakie były zaplanowane przez trzy lata dla studentów Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

W zawodowej pracy pomaga mi w dużym stopniu zdobyte wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem Wydział Prawa na UW. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać przy dalszej pracy. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów bywa bardzo pomocna, bardzo się też staram poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej rozszerzanie w każdy możliwy sposób.

Przez to właśnie postanowiłam zacząć doktoranckie studia w Szkole Głównej Handlowej. W chwili obecnej udało mi się skończyć dwa lata, i zastanawiam się się nad terminem obrony przewodu doktorskiego. Jestem pewna, że ukończenie z pozytywnym wynikiem tego etapu nauki zapewni mi całkiem sporo interesujących możliwości.

Pozyskanymi umiejętnościami chętnie dzielę się z innymi, biorąc aktywny udział w sympozjach i konferencjach. Nawiązałam również współpracę z prasą i telewizją, gdzie publikuję swoje artykuły na zagadnienia najczęściej powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Na zakończenie jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Dwaj moi mali synowie momentami są wprawdzie naprawdę męczący, lecz obserwowanie w jakim tempie dorastają, jak cały czas się uczą nowych rzeczy i zapoznają się ze światem to coś wspaniałego. Na szczęście dałam radę pogodzić zajmowanie się rodziną z ciekawą pracą, co jest dla mnie powodem do dumy.