Jak pracuję

Optymalizacja zasobów ludzkich i wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, w których większość managerów nie do końca się odnajduje. Instrumentalne traktowanie swojej załogi czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko niektóre przewinienia, które spotkać można w firmowych relacjach.

Jeśli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami pozostawiają wiele do życzenia, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na szerokim spojrzeniu na problem, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego działania optymalizacyjne.

Na pewno w mojej pracy jest przydatne doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz mediacji i negocjacji.

Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swojej pracy. Dotychczas miałam okazję współpracować z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, ale też z administracją, urzędami i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.

Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoimi umiejętnościami, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w prasie branżowej.

Każde moje zlecenie to przede wszystkim wysoki poziom poufności, tematy związane z dyskrecją mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad a także optymalizuję całość procesów kadrowych. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności i jednocześnie motywację do lepszej pracy.